гинеколог

22:24 26-02-2011 / Надя / Київ, обратиться

Доброго дня ! У мене не було 8 місяців місячних потім 2 мвсяці були і знову не має, вже 6 міс. я не вагітна, по УЗД все внормі ні полікістоза нв кісти, гормони також в нормі , щитовидна залоза також без змін, наднирники та турецьке сідло також в нормі. При прийомі гормонів є місячні , а перестаю пити і знову мемає, Що це? Мені 26 років, вагітності не було. Дехто говорить що це пороблено "бабками" Дякую. Дуже вдячна.

Ответы

# 10:02 27-02-2011 Татьяна Борисовна Маланова, обратиться
Писать только на русском языке.
# 21:56 27-02-2011 Надя, обратиться
Татьяна Борисовна Маланова,
Добрый день! У меня 8 месяцев не бело месячных ,патом 2 месяцы были и снова нет уже 6 месяцев. Я не беременна, УЗД норма , гормоны в норме , щитовидная железа, надпочечники также без патологии и турецкое седло тоже без патологии . При приеме гормонов месячные есть, Мне 26 лет, беременности не бело . Что такое может бить ,Спасибо. Очень благодарна .