У мого сина, 9 років, 2-й день висока температура - 39, аналіз крові: лейкоцити-9,3; палочкоядерні-12; шоє-24. Лор поставив діагноз : отит середнього вуха і сказав, що від отиту не може бути така температура і причина у чомусь іншому - а в чому?
Ответы
Надя, отит МОЖЕТ давать высокую лихорадку, кроме того, вирусная инфекция сама по себе дает высокую температуру. Сдайте на всякий случай общий анализ мочи.