banner1

педиатр

13:46 13-11-2010 / Мария / Киев, обратиться

Добрий день! У моєї дитини 2 неділі тому був стоматит та ангиеа цілу неділю була температура. Врач виписав антибиотик, наче все було добре . На цій неділі пішли в лікарню здали кров анализ показав що в дитини лейкоцитів більше ніж треба та гемоглобін низький. А сьогодні в дитини знову піднялась температура 38 Підскажіть будь ласка що робити у дитини постійно збільшені лімфовузли.
Антибіотик який приписують не помагає. Дякую

Ответы

# 14:37 13-11-2010 Мария, обратиться
Добрый день! У моего ребенка 2 недели назад был стоматит и ангина целую неделю была температура. Врач выписал антибиотик, как все было хорошо. На этой неделе пошли в больницу сдали кровь анализ показал что у ребенка лейкоцитов больше чем надо и гемоглобин низкий. А сегодня у ребенка снова поднялась температура 38. Подскажите пожалуйста что делать у ребенка постоянно увеличены лимфоузлы. Антибиотик, который приписывают, не помогает. Спасибо