ветеринар

21:39 13-03-2009 / Василий, обратиться

Доброго дня! 2 тижні тому я придбав хвилястого папугу (йому було десь біля 40 днів) на Центральному ринку у нашому міст. Разом з ним я придбав для нього клітку. Він прожив у мене тиждень і в ньго почався пронос. Ачерез декілька днів я побачив на дні клітки щось схоже на лупу. Підкажіть буль ласка як це можна вилікувати?

Ответы

# 03:40 14-03-2009 Консультант 03.ru, обратиться
Здравствуйте! По-русски можно?
# 11:11 19-03-2009 Шикунова Ирина Анатольевна, обратиться
Здравствуйте. Вопросы про птиц задавайте здесь www.mybirds.ru